Hakkımızda

Her zaman en uygun fiyat ve en kaliteli ürün politikasıyla Ade Yalıtım Ticaret hizmetinizde. Ade Yalıtım Ticaret olarak her zaman sizlere en iyi hizmeti vermek için caba sarfettik. Ade Yalıtım Ticaret olarak siz değerli müşterilerimizle daha iyi iletişime geçebilmek için web sitemizi oluşturduk. Web sitemiz üzerinden bizle temasa geçebilir, firmamız ile ilgili yorum ve eleştirilerinizi bize iletebilirsiniz.

Web sitemizde siz değerli müşterilerimiz için ürün resimlerini tanıtacağız. Web sitemizin blog alanından sizlere sektörümüzle ilgili son güncel konuları paylaşacak, alacağınız ürünler hakkında daha detaylı bilgi sahibi olmanızı sağlayacağız. İletişim bölümünden sizle kontak kuracak eleştirilerinizi ve yorumlarınızı dinleyecek ve sorununuz varsa çözüm bulacağız. Her işin dijital ortamda yürüdüğü günlerde bizim gibi yenilikçi bir firmanın web sitesi olmaması gerçekten çok yanlış olurdu. Bu sebeple daha fazla geç kalmadan web sitemizi yayın hayatı soktuk.

İlerleyen süreçlerden Ade Yalıtım Ticaret olarak web sitemizi daha fazla geliştireceğiz. Bir dükkanın nasıl sürekli kendini yenilemesi gerekiyorsa, örnek olarak yeni tabele, yeni kapılar ve yeni bilgisayarlar v.b web siteleride online bir işletme olduğu için yenilenmesi gerekiyor. Bu sebeple web sitemizi sizlere daha hizmet vermek için sürekli yenileyecek ve geliştireceğiz. Bu etapta web sitemizde kesintiler yaşanmayacak ve yayın hayatına devam edecektir.

Vizyon ve Misyon

Ade Yalıtım’ın Vizyonu;

Sektöründe örnek alınan, lider şirket olmak.

Ade Yalıtımı’ın Misyonu;

İnşaat ve Yapı Malzemeleri sektöründe; güvenilirliği, ürün yelpazesi, hizmet kalitesi ve rekabetçi konumu ile tercih edilen, sektörün önde gelen büyük ölçekte faal bir şirket olmak.


© 2012 Ade Yalıtım | Tasarım ve Uygulama İnotek Bilişim

3    4    5    6