Diclekent Mah. 265. Sk. Baran Argun City No:15 A/Blok No:B Kayapınar / DİYARBAKIR
Pazartesi - Cumartesi 09:00-18:00
0 (532) 332 01 53 - 0 (533) 931 60 93

HİZMETLERİMİZ

Su İzolasyonu

Su yalıtımı sorunları, şantiyelerimizde başımızı ağrıtan en önemli konulardan biri. İmalata karar verirken maliyet - kalite - hız üçgeni arasında sıkışıyoruz. İnşaatlarda başımıza gelenleri, en iyi senaryoları, tavsiyeleri, öğrenilmiş dersleri siz değerli müşterilerimize sunmaktan gurur duyarız
Daha Fazla

Isı Yalıtımı

Isı yalıtımı, sıcak ya da soğuk havanın ısı köprüleri vasıtası ile konutların içine girmesini ya da çıkmasını engellemek adına yapılan işlemlerdir.Sürekli artan enerji faturaları ısınma için ayrılan bütçeleri de arttırmaktadır.
Daha Fazla

Ses Yalıtımı

İnsanların yaşamını kolaylaştırmak için gerekli olan her yerde kullanmak herkes için önemlidir. Günümüzde gürültüyü önleyen ses yalıtım malzemeleri ileri teknoloji ile üretilmiştir.Bu malzemeler sayesinde rahat sessiz bir yaşam sürebilirsiniz.Daha sessiz ve huzurlu bi ortam için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Daha Fazla

Yer Süzgeçleri

Yer süzgeçlerinde de Kaliteden ödün vermeden ürün çeşitliliği ve pazar payını arttırarak, Uygun fiyatı, yüksek kalitesi ve üstün hizmet anlayışı ile siz müşterilerimizin memnuniyetini önemseyerek hizmet vermeye devam etmekteyiz.
Daha Fazla